Bizi arayın
Whatsapp
Mail Gönder
Telefon
Kategoriler

TÜRKİYE & DÜNYA & MİLLİ SORUNLAR DVD SETLERİ

http://disgustingmen.com/wp-content/uploads/2016/06/2801212_big-lnd.jpg

Değerli Yurtseverler,

Yine bu setimizde bizden bir konuyu, TÜRKİYE VE DÜNYA konusuna değindik. Bu sette oldukça kapsamlı oldu. Bu konuda da ilk eser olmanın gururunu taşıyoruz.

Değerli Yurtseverler,

Bu araştırma setinde ülkemizi ilgilendiren bir çok konuyu ele aldık. Özellikle ülkemizi ilgilendiren MİLLİ SORUNLAR’a el attık. Kıbrıs konusu, Sözde Soykırım konusu, Ege Adaları sorunu, bunların başlıcaları.

Değerli Yurtseverler,

Peki bu bilimsel açıklamalardan sonra bu seti neden çıkardık ?, onu açıklayalım.

Ülkemiz bulunduğu coğrafya itibari ile çok çetin bir yerde bulunuyor. Komşuları ile iyi ilişkiler kurma hedefindeyken maalesef bunun tersi bir tablo ile karşı karşıyayız. Ege Adalarının durumu ortada, keza Sözde Soykırım baskıları ve ardından Kıbrıs’ta yaşananlar tüm enerjimizi emiyor. Bunlarla uğraşmaktan ülkenin gelişme hızı düştükçe düşüyor.  İşte bizde tam da bu sebepten tüm vatandaşlarımızın durumu tüm çıplaklığı ile bilmelerini istedik ve araştırma ekibimiz 5 yıllık bir yoğun çalışmanın neticesinde bu seti hazırladı. Bu set ile bilinen ama tam da bilinemeyen perde arkasını okuyacak ve izleyeceksiniz.

İşte bu set ile ülkemizin önde gelen milli meseleleri hakkında kapsamlı bir bilgi sahibi olacaksınız..

http://images.teskilat.akparti.org.tr/uploads/practices/taksim-kalabalik1-b.jpg

TÜRKİYE & DÜNYA & MİLLİ SORUNLAR DVD SETİ’ni 2 versiyon olarak dikkatinize sunuyoruz.

Premium TÜRKİYE & DÜNYA & MİLLİ SORUNLAR DVD SETİ toplam 4 dvd’den oluşuyor ve 2 dvd içinde doküman ve makale, diğer 2 dvd içinde ise dijital görüntüler yer alıyor. Ücreti : 198 TL (ÖZEL BÜRO GRUBU üyelerine indirimli – 149 TL)

Gold TÜRKİYE & DÜNYA & MİLLİ SORUNLAR DVD SETİ ise toplam 8 dvd’den oluşuyor ve 3 dvd içinde doküman ve makale, diğer 5 dvd içinde ise dijital görüntüler yer alıyor. Ücreti : 396 TL (ÖZEL BÜRO GRUBU üyelerine indirimli – 349 TL)

(Not : Her DVD’de 4,5 GB’lık veri bulunuyor. Toplam 4 DVD’de 18 GB, 8 DVD’de ise 32 GB’lık veri bulunuyor. Bu da bir ev dolusu kütüphane kadar dijital veri demek)

TÜRKİYE & DÜNYA & MİLLİ SORUNLAR DVD SETİ’ni almak isterseniz lütfen aşağıdaki hesabımıza alacağınız setin ücretini havale ettikten sonra ozel-buro@isnet.tr E-posta adresimize Ad Soyad, Cep Telefonu ve Açık Adresinizi gönderin. Ödeme kontrolünden sonra setler aynı gün içinde adresinize kargo ile gönderilecektir. (Kargo bedeli tarafımıza aittir)

Hesap Numaramız :

ZİRAAT BANKASI AKÇAKOCA DÜZCE ŞUBESİ HESAP NO : 0318-62940443-5001 /// İBAN NO :TR130001000318629404435001 (Erkut Ersoy adına)

Teşekkürler,

ÖZEL BÜRO İSTİHBARAT GRUBU

X